O nas kilka słów :-)

Witamy w Grupa Sattva!

Firma Bombay Bazaar to klimatyczne i przyjazne miejsce, w którym od 2009 roku oferujemy oryginalne produkty indyjskie, profesjonalną obsługę Klienta i porady kulinarne oraz pielęgnacyjne.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę marek SATTVA AYURVEDA (ajurwedyjskie kosmetyki), EAST END (indyjskie delikatesy) oraz ORGANIC WELLNESS (herbaty Tulsi i suplementy diety)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w sobotę w godzinach 10:00-13:00.

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy).

Grupa Sattva została założona przez Pana Ashisha Hinduja, którego od zawsze wizją było związać się ze światem Sattva.

W grupie Sattva mamy historię do podzielenia się, historię, która pomaga nam istotą ludzkim żyć zdrowo i lepiej.

Dzisiaj grupa Sattva nosi pod swoimi skrzydłami, renomy kilku marek.

1. Sattva Ajurweda - naturalne kosmetyki ajurwedyjskie z Indii stworzone z 5000-letnią legendą i rytuałami Ajurwedy, w połączeniu z nowoczesną nauką, by leczyć nasze ciała w każdy sposób.

2. Organic Wellness – Organiczne herbatki Tulsi wraz z listą suplementów diety, aby pomóc nam stać się zdrowszymi wewnętrznie, wraz z ziołem Tulsi, które powróciło do nas z 5000-letnią legendą Ayurvedy.

3. East End - Zdrowe indyjskie produkty spożywcze składające się z egzotycznych zdrowych przypraw, sosów, past, mąk pszennych, oraz ryżem basmati.

5. Matką wszystkich marek jest Bombay Bazaar, który został zarejestrowany w 2009 roku. Jest to polska firma, która zajmuje się importem, eksportem i innymi dokumentami i zaświadczeniami niezbędnymi do prowadzenia działalności gospodarczej w skali globalnej.

Sattva, sposób życia jest podzielony na różne ścieżki.

 

Sattva styl życia pomaga każdemu człowiekowi na tej planecie żyć lepiej, w zdrowym stylu życia poprzez gamę produktów i renomowanych zarejestrowanych marek o jakich wspomniano powyżej.

W grupie Sattva, pomagamy rozwiązać najtrudniejsze problemy naszych klientów, leczyć  ich przez ścieżkę ajurwedyjskich ziół, które pomagają budować siłę wewnętrzną. Naturalne kosmetyki, które wspierają dobre samopoczucie zewnętrznie i zdrowe indyjskie przyprawy, które leczą nasze ciało wewnętrznie jak i zewnętrznie.

Motywem Sattva od początku było podniesienie jakości życia ludzi, aby uczynić ich bardziej bogatymi poprzez zdrowie. Metodą rozwiązywania problemów jest sposób bycia zmotywowanym i entuzjastycznym  przez cały czas.

Sattva biznes jest dla ludzi, klientów, klientów takich jak Ty i ja, którzy chcą pracować dla siebie.

Dla tych którzy chcą coś osiągnąć na swojej drodze życia, poprzez pomaganie innym, a jednocześnie pomagając sobie. 

Grupa Sattva, krok po kroku buduje swój biznes, cegła po cegle i korzysta z jej narzędzi tj  z 4 marek, z którymi współpracujemy i poprzez które wprowadzamy zmiany w naszym społeczeństwie.

My wszyscy należący do grupy Sattva od samego naszego początku wierzyliśmy tylko w  zwycięstwo oraz w dobre relacje z klientami, dostawcami i pracownikami.

W tym procesie, w którym wszyscy mają szansę na wygraną, wraz z dostarczeniem, które zdobyliśmy, pomogło nam szybko wzrosnąć i zdobyć lojalność wśród naszych dostawców i klientów, nie tylko w Polsce, ale w całej Europie i innych częściach świata.

Nasze marki są w  ponad 300 placówek na terenie całego kraju i dostępne od dzisiaj w 6 krajach Europy.

Planujemy osiągnąć sukces we wszystkich UE, krajach Zatoki Perskiej i USA w nadchodzących latach.

Grupa Sattva przekazuje 1%, rocznego zysku i przekazuje dla najbardziej potrzebujących organizacji charytatywnych Polsce, by wspierać je i pomagać w tworzeniu tego świata lepszym miejscem do życia dla każdego.

Razem uzdrówmy świat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl